شرکت طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال مهرنت

شرکت مهرنت یک مجموعه بازاریابی دیجیتال با 19 سال سابقه است که در تهران واقع شده است. ما در سال 1378 فعالیت خودمان را آغاز کردیم. در سال 1382 شرکت را با نام کامل شرکت مهرنت امید و با شماره ثبت 201013 به ثبت رساندیم. ماموریت ما بسیار ساده است: کمک به کسب و کارها برای رشد کردن از طریق بازاریابی دیجیتال و آنلاین! تیم ما با محوریت یادگیری، آموزش، نوآوری و به ویژه ارائه نتایج، عمل می کند. معتقدیم به کسب و کار مشتریانمان همانند کسب و کار خود بنگریم و از تمام توان خود استفاده می کنیم.

اعضای تیم مهرنت ممکن است مهارت ها و توانایی های مختلفی داشته باشن ولی همه ی ما هدف یکسانی داریم و آن هم این است که طراحی سایت مفیدتر و بهتر برای تمامی کسب و کار ها ارائه دهیم

اعضای تیم مهرنت

Ola Nordmann
Customer Support

برنامه نویس فرانت سایت

اعضای تیم مهرنت

Ola Nordmann
Customer Support

کارشناس سئو و تولید محتوا

اعضای تیم مهرنت

Ola Nordmann
Customer Support

گرافیست

اگر شما برنده شوید، ما برنده ایم!

در یک صنعت شلوغ و در حال تغییر، ما به روز بودن را اولویت خود می دانیم. ما همیشه در حال آموزش دیدن هستیم، همیشه خودمان را به روز نگه میداریم و خدمات جدید ایجاد می کنیم که به اعتقاد ما به رشد مشتریان ما کمک خواهد کرد. هرگز متوقف نمی شویم که متاسفانه بسیاری از آژانس ها امروزه زود متوقف می شوند. هدف نهایی ما موفقیت مشتریانمان است و تا این امر محقق نگردد رضایت نخواهیم داشت، حتی اگر این موضوع نیاز به منابع و زمان بیشتری داشته باشد. ما واقعا معتقدیم که موفقیت مشتریان ما، موفقیت ماست. از آنچه در آینده در انتظار ما و مشتریانمان است شگفت زده هستیم!

تیم طراحی سایت مهرنت