ایران میز

نوع سایت : فروشگاه اینترنتی

آدرس سایت : https://www.iranmiz.com

شرکت ایران میز اولین و پرفروش ترین فروشگاه اینترنتی محصولات چوبی می باشد.که تم سایت و رنگ های آن با توجه به سلیقه ی مشتری صورت گرفته است.این سایت به گونه ای است که خود مدیر سایت میتواند به راحتی محصولات و محتوای خود را به روزرسانی کند.همچنین تیم سئو مهرنت،وظیفه ی افزایش رتبه ی این سایت را برعهده داشته است که در مجموع باعث شده است ایران میز در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرد.

چیده مارت

نوع سایت : شرکتی / فروشگاهی

آدرس سایت : https://chidemart.com

چیده مارت فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات چوبی خانگی و اداری می باشد.تمام تلاش تیم گرفیک،کارشناسان سئو و طراحان سایت مهرنت بر این بوده است که وب سایتی زیبا با قابلیت های مورد نظر مدیر سایت را برآورده کند به طوریکه تجربه ی لذت خرید اینترنتی زا برای مشتریان فراهم کند.

سراب سنگ بروجرد

نوع سایت : کارخانه / فروشگاهی

آدرس سایت : http://sarabstone.com

شرکت سراب سنگ تولید کننده انواع سنگهای گرانیت‌(تایل) – مرمریت و تراورتن (اسلب) – مرمریت بیستون – تراورتن هوند – گوهره خرم آباد(تایل) با تکنولوژی برتون ایتالیا است.سایت سراب سنگ با توجه به نوع کار،رنگ بندی و گرافیک ان توسط تیم گرافیک مهرنت انتخاب شده است.خوشحال هستیم علاوه بر رضایت سراب سنگ،مورد استقبال مشتریان آنها قرار گرفته است. 

شرکت حمل و نقل شیپفا

نوع سایت : شرکتی / خدماتی

آدرس سایت : http://shipfa.com

شرکت بزرگ حمل و نقل شیپفا با ارائه ی خدمات متنوع، در زمینه ی حمل محصولات مختلف  از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان را برعهد دارد.سئو و طراحی شیپفا متناسب با نیاز مشتری صورت گرفته است.به طوریکه استفاده از آن و درخواست خدمات برای مشتریان به آسانی صورت گیرد.

 

پارس توحید

نوع سایت : شرکتی/ فروشگاهی

آدرس سایت : http://parstohid.com

فروشگاه صنایع فلزی پارس توحید در زمینه تولید انواع تختخواب های مدرن فعالیت می کند.خوشحال هستیم به کمک طراحی های زیبا و استفاده از دیجیتال مارکتینگ توانسته ایم در جلب رضایت مشتریان این سایت و افزایش فروش آن قدمی برداریم.

شرکت گوهر قوطی

نوع سایت : شرکتی / فروشگاهی

آدرس سایت :  http://goharco.ir

شرکت گوهر قوطی بروجرد با 23 سال سابقه از بزرگترین تولید کنندگان انواع حلب های فلزی چهار گوش به شمار می رود.تیم مهرنت خوشحال است با همکاری های انجام گرفته، طراحی سایت این شرکت را بر عهده داشته است.

تکنولوژی های استفاده شده :

استفاده از HTML

استفاده از CSS

استفاده از JQUARY

استفاده از WordPress